O nas

Główny profil naszej działalności to sprzedaż nowych, używanych podnośników wielu firm, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, resursy podnośników oraz przeglądy specjalne i przeglądy konserwacyjne podnośników.

CZYM SIE ZAJMUJEMY?

Wyposażamy warsztaty samochodowe oraz stacje kontroli pojazdów w niezbędne maszyny i narzędzia. Zapewniamy także serwis podnośników. Dzięki szerokiemu zakresowi naszej oferty jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Z naszych usług skorzystasz w Polanówce pod Lublinem.

dlaczego MY?

Od lat z powodzeniem realizujemy naprawy podnośników samochodowych. Dzięki nabytemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym Klientom profesjonalną obsługę. Naprawy gwarancyjne w Lublinie wykonuje ekipa fachowców, którzy znają się na rzeczy i potrafią sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie!

Główny trzon naszej działalności stanowi sprzedaż i serwis dźwigników oraz narzędzi ręcznych i pneumatycznych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą narzędzi ręcznych i pneumatycznych. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości, w tym części zamienne. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji do UDT. Konserwacja i serwis podnośników na najwyższym poziomie tylko w Martech!

Zajmujemy się handlem oraz naprawą zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną podnośników samochodowych oraz wybranych narzędzi. Cechuje nas kompleksowe podejście do realizacji powierzonych zadań. W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą naszym Klientom – zarówno w zakresie prac montażowych i serwisu podnośników, jak i doradztwa.Zajmujemy się handlem oraz naprawą zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną podnośników samochodowych oraz wybranych narzędzi. 

Na rynku jesteśmy obecni od 2007 roku. Działamy w Polanówce nieopodal Lublina. Główny profil naszej działalności to kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych i stacji kontroli w niezbędne urządzenia i narzędzia. Handlujemy narzędziami ręcznymi, diagnostycznymi, pneumatycznymi, kompresorami, spawarkami itp. Firma Martech może pochwalić się certyfikatem „Rzetetelna firma”, świadczącym o jakości naszych usług. Gwarantujemy fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wybranego sprzętu. Ponadto oferujemy naprawy podnośników samochodowych oraz ich montaż. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.